Pro zájemce o vstup
do Krajských odborových organizací bezpečnostních sborů Praha a Ústí nad Labem

Je to jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku a zaslat na mail: koobspraha@seznam.cz. Podmínkou pro členství je jednorázová platba 390,-Kč, díky které má tvé pojištění plnou platnost obvykle následujícího dne po dni vstupu. Měsíční příspěvek je pak pevný 130,-Kč, nebo čtvrtletně 390,-Kč. Srážky není nutné mít u zaměstnavatele, postačuje trvalý příkaz na tvém účtu. Všechny platby musí být značeny tvým ČOZ. 

Číslo účtu pro všechny platby je: 2101544938/2010

S ohledem na množící se dotazy a nejasnosti, uvádím modelový příklad platby. Pokud vstoupíte k 1.5. je nutné uhradit jednorázovou vstupní platbu 390,-Kč a poté provést první platbu členského příspěvku do 15.6. To znamená, že pokud provádíte platbu srážkou ze mzdy, musí být na účtárnu  podán souhlas se srážkami od května (z květnové výplaty splatné v červnu), v případě vlastního trvalého příkazu bude první provedení platby k 15.6. V obou případech dorazí platba ke dni 15.6. a tak je to správně.

V případě, že vstupujete v půlce měsíce např. 15.5. nebo třeba 24.5. je nutné provést platbu úplně stejně jak bylo popsáno. Není tedy žádný rozdíl v tom, kolikátého měsíce vstoupíte...pojištění platí obvykle den až dva po dni doručení přihlášky, ať předáním někomu z vedení KOOBS Praha a Ústí nad Labem, nebo doručením na náš email.


MŮŽE SE HODIT

 formuláře k ukončení členství v NOS a pojištění odpovědnosti u pojišťovny Generali