Benefity

staráme se o své členy po všech stránkách

Zde naleznete většinu našich benefitů krok za krokem


Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli včetně služebních vozidel s limitem plnění do 300.000,-Kč, celosvětovou platností a spoluúčastí jen 1.000,-Kč 


Pojištění právní ochrany společností DAS, ve věcech trestních, kázeňských souvisejících s výkonem služby/zaměstnání a také pracovně-právních.

      Pro každé řízení nabízí možnost vlastního advokáta. Možnost bezplatné            konzultace i nepracovních záležitostí.

Rizikové pojištění pro případ dlouhodobé nemoci nebo úrazu. Jistota 250,-Kč denně, minimum výjimek z plnění, žádné složité dokládání pojišťovně, doba plnění až 6 měsíců.


Všechny tyto výše uvedené pojistky lze čerpat i pro svého partnera, který nemusí být nutně ve služebním poměru.Neomezené tarify realizované operátory Vodafone a Tmobile včetně nejoblíbenějšího neomezeného volání a sms včetně 4 Gb mobilních dat za cenu 399,-Kč měsíčně včetně DPH pro členy a jejich rodinné příslušníky. Nově v nabídce i neomezené data v ceně 666,-Kč včetně DPH za kompletní neomezený tarif (volání, sms, data).

Mia klub nabízí členům peníze na účet zpět z jejich nákupů. Pro členy Koobs nabízí ještě výhodnější nabídku než při běžné registraci. Slevy takto lze čerpat i např. i na Aliexpressu.

Možnost slevy 30% na všechny další soukromá pojištění DAS.

Možnost renty pro každého člena i jeho rodinného příslušníka. Sleva dalších 10% na pojištění domácnosti. Rizikové pojištění (včetně doživotní úrazové renty) pro člena za cenu 286,- Kč měsíčně • Cena pro rodinu (otec, matka, 1 dítě) 574,- Kč.